Doporučujeme Novinky Tipy a rady Zajímavosti

Dejte brand svému sportovnímu nářadí – hitem jsou samolepky na kola i hokejky

Sportujete? Dejte svému nářadí vlastní brand. Označení vlastními samolepkami využívají jednotlivci i týmy. Hodí se především pro všechny druhy cyklistiky, tedy pro cyklisty a cyklo týmy. Využívají se však i na hokejky či jiné sportovní vybavení.

Samolepky na kola pro profíky i amatéry

Branding není jen o reklamě. Mnohdy chceme naše aktivity profesionalizovat vlastní značkou. Typické je to u sportu. Napadlo vás, že by si vaše kolo zasloužilo i vaši značku, než jen tu od výrobce? Využijte samolepky na kola. Je jedno, jestli jste jednotlivec, který si prostě bez kola neumí představit svůj den či víkend, nebo se bavíme o vašem týmu stejně naladěných lidí. Vlastní značkou lze označit kolo, vytvoříte ji pro váš sportovní tým, nebo dokonce pro svoji rodinu. Dnes je běžné, že se věnujeme jako rodina společným sportovním aktivitám, a právě cyklistika je pro to typickou. Na kole se může objevit česká vlajka a vaše jméno, vaše osobní značka, příjmení vaší rodiny – prostě cokoliv, čím se jako jednotlivec či tým identifikuje.

Hokejky i drony

Velkým hitem jsou i profesionální samolepky na hokejky. Nejen na těch spojených s ledním hokejem, ale též na florbalových hokejkách. V těchto kolektivních sportech mají tradiční stickers with name využití i jako identifikátory. Hráči si potřebují poznat svoji hokejku, a nejen tu. I proto se využívají též na helmy a určitě pro ně najdete i další uplatnění. Ne každá část sportovního vybavení je označena jménem hráče a týmu. Pomáhají právě samolepky na sportovní náčiní.

Uplatnění našly samolepky i jako identifikátory u dronů. Zde se využívá označení vlajkou a identifikátorem dronu, pod kterým je zákonně zaregistrován.

Maličkost, která stmeluje a motivuje

Samolepky na sportovním vybavení jsou nejen praktické, ale stmelují týmy. Malé, amatérské, profesionální i rodinné. Patrioti si na samolepky často umísťují vlajku a své jméno či název týmu, když má tým logo, rád využívá na samolepkách prá

O autorovi

Jan Neckář