Doporučujeme

Finanční trable na dovolené – návod, jak je rychle vyřešit

I když se to nabízí, nepodléhejte dojmu, že vám se problémy na cestách vyhnou. Je lepší si rizika připustit a být na ně připraven. Každého může nečekaně potkat řada nesnází, ve kterých bude potřebovat rychle získat finanční rezervu. Jenže kde ji vzít, když jste si na dovolenou přesně stanovili rozpočet a peníze navíc prostě nemáte? Naštěstí se to dá vyřešit elegantně online a kdykoliv potřebujete.

Před nebo až ve chvíli nouze?

Jako finanční rezerva se na dovolené hodí nebankovní rychlá půjčka online. Máte dvě možnosti, jak ji využít. První variantou je, půjčit si v předstihu a mít peníze na účtu k dispozici po celou dobu dovolené. Druhou variantou je, že si o půjčku požádáte až ve chvíli, kdy budete peníze potřebovat. Tato varianta je trochu rizikovější, protože ne všude je přístup k internetu a bankovní převod může trvat i několik dní. Dopředu si zjistěte, u jaké banky má společnost, od které o úvěr žádáte, účet. Pokud se shoduje s vaší bankou, máte jistotu, že peníze dorazí do několika minut.

Bez poplatku jako nejlepší řešení

Nejvýhodnější je půjčka online, kterou můžete získat i zdarma. Nabízí ji Via SMS s.r.o., půjčíte si na 30 dní částku až 8000 Kč a když vše v termínu vrátíte, nezaplatíte ani korunu navíc. Proč využít právě tuto půjčku? Via SMS s.r.o. patří k seriózním poskytovatelům, je jedním ze zakládajících členů APNÚ (Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů). Navíc si jako jedna z prvních zažádala o licenci pro poskytovatele nebankovních půjček u ČNB.

Licenci musí mít nově každý poskytovatel (více se o novém nařízení a jeho účelu dozvíte tady). Pokud žádáte poprvé, musíte vyplnit krátký formulář, jestli opakovaně, stačí, když pošlete SMS. Půjčka od Via SMS s.r.o. je neúčelová, takže ji můžete použít na cokoliv potřebujete. Pokud máte účet u Fio Banky, České spořitelny nebo MONETA Money bank, přijdou vám peníze ještě tentýž den.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

Jan Neckář