Doporučujeme

Užijte si prodloužený víkend v ubytování Blansko

Láká Vás představa udělat si na konci září volno a vyjet si na prodloužený víkend do malebného prostředí Moravského krasu? Rezervujte si již dnes ubytování v blanenském hotelu Probe a hoďte všechny starosti na těchto pár dnů za hlavu.

Co nabízí ubytování Blansko?

Ubytování Blansko nabízí ubytování v osmdesáti pokojových vybavených sociálním zařízením. Ceny za ubytování jsou velmi příznivé, jak pro krátkodobé, tak dlouhodobé ubytování. Ceník najdete zde www.hotelprobe.cz/dlouhodobe-ubytovani-blansko. Hotel Probe je vzdálen chůzí asi tři minuty od vlakového i autobusového nádraží, takže se snadno do Blanska dostanete i těmito hromadnými prostředky. Tento hotel poskytuje ideální bydlení, jak pro rodiny s dětmi, tak jednotlivce, turisty, účastníky sportovních akcí i různých školních výletů. V bezprostřední blízkosti hotelu si můžete do sytosti užít sportovní aktivity, jako jsou například kuželky nebo squash. Ke stravování můžete využít hotelovou restauraci, která se zaměřuje zejména na českou kuchyni, nebo si zajít do města na něco dobrého k jídlu.

Kam na výlet?

ubytováním Macocha budete spokojeni také díky jeho výhodné poloze, neboť odtud budete mít skvělý výchozí bod pro Vaše výlety. Přijet můžete také s koly a projet se po Mezinárodní cyklotrase Jantarové stezky. Jantarová cesta nebo také Jantarová stezka bylo v historii označení prastaré obchodní trasy, která spojovala pobřeží Baltu s civilizačním centrem kolem Středozemního moře. Stezka procházela také Moravou.

Mezinárodní cyklotrasa Jantarová stezka vede z Vídně přes Moravu do Krakova. Na našem území protíná města Brno, Olomouc, Teplice nad Bečvou, Štramberk a Český Těšín. Cestou po Jantarové stezce si dnes můžete vychutnávat krásy Blanenska, navštívit hrady a zámky nebo si odpočinout mezi vinicemi. Nudit se však v Blansku nebudete ani, pokud přijedete za návštěvou jeskyní Moravského krasu, zámku Blansko nebo Muzeem tradičního bydlení a perleťářství v Senetářově.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

Jan Neckář