Doporučujeme

Plánujete pobyt na Šumavě? Ubytujte se na Kvildě!

Ať již patříte mezi příznivce letní turistiky, nebo zimních sportů, dost možná vyrážíte na Šumavu. Pokud přemýšlíte, kam konkrétně, může být zajímavým tipem zcela jistě i Kvilda. O tomto místě jste už určitě slyšeli. Že jste zde ještě nebyli? To je velká chyba, kterou můžete klidně už letos napravit. Věřte, že šumavská Kvilda stojí za to – bude se zde líbit jak dětem, tak i dospělým.

Šumava je nádherné místo, které nabízí spoustu vyžití. Nuda zde nehrozí jak v létě, tak ani v zimě. Na své si zde přijdete prakticky v jakékoliv roční období.

Ubytování Kvilda přímo u sjezdovky

Rozhodnete-li se strávit vaši zimní dovolenou na Kvildě, doporučujeme ubytování přímo u sjezdovky. Ubytování Kvilda nabízí rodinnou atmosféru v prostorných apartmánech – k dispozici jsou apartmány pro 2 – 3 osoby, 3 – 4 osoby, 4 – 6 osob a 6 – 8 osob.

Obrovskou výhodou rekreace na této chatě je fakt, že disponuje i půjčovnou lyžařského vybavení. Nemusíte s sebou tedy vozit lyže, všechno si pohodlně půjčíte za příznivé ceny.

Pokud vás ubytování na Kvildě zaujme a dovedete si představit, že byste v této krásné horské krajině strávili zimní dovolenou ať již aktivně, nebo pasivně, je nutná rezervace. Vzhledem k tomu, že se jedná o oblíbenou lokalitu, doporučujeme s domluvou rozhodně neotálet.

Vydejte se na Kvildu i vy

Krásnou dovolenou můžete prožít i v České republice. Mnohdy není třeba cestování do zahraničí. Proč také, vždyť i u nás je spoustu krásných míst. Kvilda v šumavské přírodě je toho jasným důkazem. Navštívíte-li toto místo, určitě se sem budete chtít zase brzy vrátit. Hledáte-li nejlépe položené apartmány doslova jako stvořené pro rodinnou dovolenou, je ubytování Kvilda tou správnou volbou! Ubytování můžete rezervovat ihned – online, přímo z pohodlí vašeho domova!

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

Jan Neckář