Doporučujeme

Cestujete do Plzně? Máme tip na levné ubytování!

Máte naplánovanou cestu do Plzně a přemýšlíte, kde se ubytujete? Pokud preferujete levné ubytování, avšak nehodláte ustoupit z určitých standardů, může být vhodným tipem ubytovna Dýšina. Zde seženete nocleh již od 130 Kč za noc.

Levné ubytování Plzeň se nachází 4 km od dálnice D5, která je hlavní dopravní tepnou mezi Prahou a Plzní. K ubytovně se dostanete, pokud sjedete na exitu 67 Ejpovice a těsně před Plzní odbočíte vpravo směrem na Chrást, přes Kyšice potom dojedete do Dýšiny, která je situována asi pět minut cesty od Plzně a je v obklopení překrásného prostředí.

Dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje

Rozhodnete-li se na nějakou dobu ubytovat v Plzni, nevyplatí se vám krátkodobý pronájem bytu. Mnohem výhodnější bude, pokud si rezervujete ubytovnu v Dýšině. Jedná se o prostory, jež nabízí dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje. Každá místnost je vybavena stolem, sezením a skříněmi. Nechybí ani umyvadlo a lednice s mrazákem a samozřejmě, dnes velice žádané připojení k internetu.

Součástí ubytovny je rovněž hlídané parkoviště. V okolí jsou vám k dispozici klidné prostranství plné zeleně. Nedaleko se nachází golfové hřiště, na své si tak přijdou i příznivci tohoto jedinečného sportu. V letním období si můžete odpočinout v zastřešeném venkovním posezení s krbem a udírnou.

Široké možnosti vyžití

Ubytování v Dýšině u Plzně s sebou přináší široké možnosti všestranného vyžití. Patříte-li tedy ke skupině lidí, kteří mají rádi aktivní pohyb, určitě využijete přilehlé cyklostezky pro výlety na kolech, nebo les pro houbaření nebo jen pro procházky a relaxaci. Samozřejmě se odsud dostanete i rychle přímo do města.

Chcete-li se ubytovat v Plzni, doporučujeme určitě včasnou rezervaci – jedině tak zajistíte, že po vašem příjezdu bude vše připraveno a vás nepotkají žádné nepříjemnosti v podobě obsazenosti ubytovacích kapacit – budete si moci hned užívat všechny alternativy, které Plzeň a její okolí nabízí!

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

Jan Neckář