Doporučujeme Novinky Tipy a rady

Získejte se školou smyku jistotu za volantem

Patříte mezi řidiče, kteří za volantem tráví každodenně řadu hodin a myslíte si, že si dokážete bezpečně poradit v každé situaci? Nenechte se zaskočit nenadálou situací a otestujte si vaše postřehové schopnosti nanečisto, abyste byli jednou nebyli nemile překvapeni přímo v provozu.

Pro koho je škola smyku?

Ať už jste řidič začátečník nebo řidič s tisíci najetými kilometry, vyzkoušejte si školu smyku. Škola smyku je ideální příležitostí vyzkoušet si, jak byste reagovali v krizové situaci bez toho, aniž by hrozilo, že způsobíte vážnou dopravní nehodu. Kurz školy smyku probíhá na speciálních polygonech a je rozdělen na část teoretickou a praktickou. Během teoretické části se dozvíte, co vše vás může překvapit zejména při jízdě za nepříznivého počasí, či v zimním období. Teoreticky se naučíte, jak správně reagovat, jakou rychlost kdy zařadit, kdy sešlápnout brzdu, kdy naopak přidat plynu a kam správně točit volantem. Praktická část pak probíhá přímo na dráze, kdy si vyzkoušíte moment překvapení a ovládání vozu ve smyku. Školu smyku je možné absolvovat pouze na polygonu, který je vybaven speciálními prvky, které simulují krizovou situaci. Kromě vodotrysků jsou to také speciální smykové desky, které mají při každém najetí jiný pohyb, takže i pokud projedete trať vícekrát, vždy vás čeká jiná situace, na kterou budete muset zareagovat.

Kde absolvovat školu smyku

Škola smyku Ostrava Vás během 4,5 hodin naučí krizové brždění, porovnání brzdné dráhy v závislosti na typu povrchu, reakční dobu řidiče a mnoho dalšího. Škola smyku je také ideálním dárkem, pokud máte ve svém okolí nějakého řidiče, ideálně třeba pro přítele. Tím, že mu darujete školu smyku mu nechcete říct, že by snad špatně řídil, chcete mu říct, že vám záleží na tom, aby se vám vždy vrátil domů v pořádku. Kurz si můžete objednat na stránkách www.firmanazazitky.cz/vanocni-darek-pro-pritele/.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

Jan Neckář