Cyklostezky/bikeparky Doporučujeme

Cyklovýlety po vysočině

Oblast Vysočiny je v poslední době velmi oblíbenou lokalitou, a to zejména pro všechny, kteří rádi aktivně tráví volný čas. Levné ubytování Vysočina této oblíbenosti ještě přispívá. Pokud si letní dovolenou neumíte představit bez cykloturistiky, a tu zimní bez lyžování, je Vysočina pokaždé tou správnou volbou. Zimní radovánky ale prozatím nechejme stranou a zkusme se zaměřit na novoměstské stezky pro horská kola. Ty totiž nabízí nespočet možností a přináší mnoho prožitků opravdu širokou skupinu sportovců.

Ze stezek si v Novém Městě na Moravě vybere opravdu každý. Jsou skvěle roztříděné a koncipované podle úrovně trénovanosti a také podle technických možností. Milovníci horských kol zde najdou jak stezky technicky nenáročné, které zvládnou projet také děti, tak také stezky pro handicapované cyklisty, které jsou sjízdné na kolečkovém křesle nebo na handbiku. V neposlední řadě si zde ale přijdou na své také zkušení cyklisté, kteří si mohou vyzkoušet ty nejnáročnější traily vycházející z aktuálních trendů stavby tratí.

Pokud již delší dobu zvažujete, že si raději necháte ujít dovolenou v zahraničí a budete si užívat krásy naší vlasti, začněte s přípravami co nejdříve. Ubytování Vysočina se dá totiž sehnat opravdu za hubičku, pokud si jej rezervujete dostatečně dlouho dopředu. Výběr ubytovacích zařízení je nejen v Novém Městě na Moravě, ale také po celém kraji obrovský. Vybírat si můžete například pomocí oblíbeného portálu Kamsi.cz. Odkaz ubytovani.kamsi.cz/vysocina/ vám může pomoci k rychlejšímu nalezení toho nejvhodnějšího hotelu či penzionu, který bude přesně vyhovovat všem vašim potřebám.

Naplánujte si dovolenou na Vysočině a zažijte neopakovatelné chvíle se svými nejbližšími. V srdci čisté přírody se vám bude zajisté odpočívat lépe, než v rušném velkoměstě…


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

Jan Neckář