Doporučujeme

Poznávací zájezdy

Napsal Makawiel

Stále větší oblibě se těší poznávací zájezdy, jejichž cílem je především sladká Francie a temperamentní Itálie. Do Francie se cestuje především za krásami Paříže, do prosluněné a levandulí provoněné Provence, na zámky na Loiře a dalšími úžasnými zážitky. Itálie přitahuje turisty na antické památky, kterými oplývá věčné město Řím, božská Florencie nebo kouzelné Benátky.

Paříž

Francouzská metropole má několik přívlastků, které toto město nad Seinou vystihují. Město básníků a milenců, centrum světové módy a kultury, úžasná gastronomie, kavárny a bezpočet historických památek. To vše nabízí poznávací zájezd Paříž, který vám umožní cestovní kancelář CK Redok Travel. Cestovat budete v pohodlném luxusním autokaru a ubytováni budete v útulném hotelu v samotném středu města, odkud můžete podnikat procházky a obdivovat věhlasné pamětihodnosti i moderní stavby.

Nejvíce se každý těší pochopitelně na symbol Paříže, kterým je Eiffelova věž. Projít se budete moci po nejslavnějším bulváru Champs-Elysées a navštívit další místa, která jste dosud znali pouze z filmů a fotografií. Nenechte si ujít turistickou atrakci, kterou je kopec Montmartr a náměstí plné malířů, kteří jako v minulosti, tak i dnes zvěčňují krásy Paříže. Jistě vás upoutá i bazilika Sacré Coeur, dole ve městě pak Louvre s Monou Lisou a dalšími světovými díly, katedrála Notre Dame či Vítězný oblouk. Budete mít možnost poznat i ruch velkoměsta a jeho noční život.

Řím

Věčné město, tak pod tímto názvem je italské hlavní město známo v celém světě. Na vlastní oči se můžete i vy přesvědčit o jeho nesmrtelnosti a obdivovat jeho slavnou historii i moderní současnost. V antické době ovládala Římská říše téměř celou Evropu po dobu více než jeden a půl tisíce let a antické památky nejen v Římě jsou toho dodnes dokladem. Největší monumenty slavné historie jsou pochopitelně v Římě. Nejznámější je Koloseum, ale navštívit můžete i Vatikán, dodnes sídlo papežů. Turisty láká především svatopetrské náměstí a Sixtinská kaple s Michalengelovou výzdobou.

Dalšími turistickými cíli v Římě jsou barokní fontána Di Trevi, nejzachovalejší chrám z antického Říma zvaný Pantheon, nádherné náměstí Navona Piazza a další místa. Vypravit se za poznáním můžete s cestovní kanceláří Redok Travel, která kromě jiných míst v Evropě pořádá i poznávací zájezd Řím.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

Makawiel