Doporučujeme

Proč si sjednat cestovní pojištění? A kde hledat výhodné nabídky?

Ačkoliv cestujete v rámci Evropské unie, pouze s evropskou kratičkou pojištěnce si nevystačíte. Vyzbrojit byste se měli také cestovním pojištěním, které vám ušetří spoustu starostí. Ať už budete mít potíže s jazykovou bariérou, s dostupností lékařských zařízení anebo budete potřebovat uhradit náklady na léčbu a léky, cestovní pojištění vám bude nápomocné.

V rámci evropského zdravotního pojištění vám bude poskytnuta nutná a neodkladná péče ve veřejných zdravotnických zařízení. Nicméně ve všem se musíte spoléhat sami na sebe, například co se týká komunikace s lékaři. A z vlastní kapsy si budete hradit i spoluúčast za ošetření a léky, což se v některých zemích může vyšplhat až na několik tisíc korun. Proto potřebujete nějaké srovnání cen.

Cestovní pojištění není finančně náročnou záležitostí, přičemž prostřednictvím srovnání cen cestovního pojištění můžete najít cenově nejvýhodnější produkt. Vždy zohledněte pojistné krytí.

Výhody cestovního pojištění

V cestovním pojištění máte zahrnutou nepřetržitou asistenční službu, která vám v dané zemi rychle zorganizuje cílenou zdravotní péči. Asistenční službu máte k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Nespornou výhodou je, že operátoři s vámi budou komunikovat v rodném jazyce, a tak se nemusíte obávat jazykové bariéry. Z cestovního pojištění se také zaplatí lékařská péče a léky. Dokonce budete mít nárok na ošetření v soukromých zdravotnických centrech.

Cestovnímu pojištění se věnuje portál 123ruceni.cz, který vám pomůže získat nejlevnější řešení. Stačí poskytnout několik málo údajů o vaší cestě či dovolené (věk, počet pojišťovaných osob, cíl cesty, datum odjezdu a datum návratu). Pokud si  předem uděláte srovnání cen a sjednáte cestovní pojištění přes internet, získáte až 50% slevu, čímž vás může pojištění na den vyjít od 7 korun.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

Jan Neckář