Doporučujeme

Naplánujte si wellness víkend Beskydy

Beskydy jsou oblíbeným turistickým místem pro spoustu těch, kteří mají rádi české a moravské přírodní krásy. Užijete si zde prakticky v jakoukoliv roční dobu. Od jara až do podzimu se můžete oddávat pěším výletům nebo cykloturistice a v zimních měsících potom lyžovat na některé ze sjezdovek nebo využít spoustu kilometrů upravených běžkařských tratí.

Pokud plánujete návštěvu Beskyd, rozhodně neuděláte chybu. Měli byste pečlivě zvážit, kam konkrétně zavítáte, kde se ubytujete. Co třeba nějaká zajímavá chata Beskydy, která nabízí i welness procedury?

Za zmínku stojí minimálně tři tipy, jde o chaty Medvědí skála a Vlčí doupě v lokalitě Pstruží a potom o chatu Orlí hnízdo v obci Malenovice. Ve všech případech se jedná o luxusní horská sídla, kde nehrozí ani minuta nudy!

Wellness centra k dokonalé relaxaci

Potřebujete-li na chvíli vydechnout, třeba pouze na prodloužený víkend, a nabrat síly do dalších pracovních dní, jsou tato místa, která nabízí wellness v Beskydech, ideálním řešením.

V chatách vám bude k dispozici sauna, SPA vířivý bazén nebo jacuzzi. Nebudete tak odkázáni na počasí, bude-li pochmurno, užijete si den zase trochu jinak.

Ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi

Chaty Medvědí skála, vlčí doupě či Orlí hnízdo nabízí dokonalé vyžití jak pro jednotlivce, páry, tak i pro rodiny s dětmi, případně menší skupiny přátel. Jsou situovány v překrásném prostředí – lepší ubytování byste v Beskydech hledali jen velice těžko. Záleží pouze na vás, jak dlouhý pobyt si domluvíte.

Výlet na Lysou horu

Beskydy poskytují spoustu možností vyžití. Patříte-li k turistickým typům, určitě neodoláte vábení nedalekého vrcholu Lysé hory. Stačí si sbalit batohy a vydat se na cestu, i Česká republika totiž nabízí spoustu krás, které jsou mnohdy na dosah ruky a jejich vzhlédnutí vás nebude ani příliš stát!

 

 

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

Jan Neckář