Doporučujeme

Vybíráme elektro kolo – na co si dát pozor?

Napadlo vás, že si pořídíte elektro kolo, ale ztrácíte se v široké nabídce modelů a značek? Pak si vezměte k srdci následující tipy. Připravili jsme pro vás praktického průvodce, díky kterému při výběru elektrokola nešlápnete vedle.

Moderní koncept elektro kola vás příjemně překvapí

Elektro kola zažívají renesanci a objevují se (nejen) na ulicích stále častěji. Už dávno přitom nejde o nepraktické kolosy s minimálním dojezdem. Moderní elektro kola jsou o několik úrovní výše, než tomu bylo kdysi. Přesto byste se měli vyhnout neznámým značkám, o jejichž kvalitě můžete pouze spekulovat. K významným aspektům patří také servisní síť – počítejte s tím, že i na jinak kvalitním modelu může dojít k nečekané závadě. Rychlá reakce zručných techniků z kvalifikovaného servisu pak rozhodně není od věci.

Elektrokolo Kentoya RSEB-303 s akcelerátorem

Elektrokolo Kentoya RSEB-303 s akcelerátorem

Jaké elektro kolo potřebujete?

Vraťme se však k výběru vhodného typu elektrokola. Pokud se v segmentu elektrických kol nevyznáte, odpovězte si na následující otázky:

Budete elektro kolo používat rekreačně a pro „popojíždění“ po městě, nebo ho chcete na celodenní výlety delší než 50 kilometrů?

Chcete elektro kolo proto, abyste museli šlapat jen minimálně (nebyl by v takovém případě lepší skútr 50 ccm?), nebo sportovně laděný model, který má blíž k normálnímu kolu a pohon využijete jen jako asistenci při stoupání do kopce?

Spokojíte se s levným elektro kolem, které vám příliš dlouho nevydrží, nebo investujete do kvalitního a dobře vybaveného modelu?

Potřebujete, aby šlo elektro kolo složit a přepravit např. v kufru auta?

Jakmile si ujasníte, jaké elektro kolo potřebujete, můžete se obrátit na konkrétního prodejce – ten vám ochotně doporučí vhodný model.

Elektrokolo Kentoya RSEB-511 center drive

Elektrokolo Kentoya RSEB-511 center drive

Kvalitní a přitom cenově dostupná elektro kola najdete v nabídce značky Kentoya. V České republice má největší obchodní zastoupení a rozsáhlou servisní síť. Pravidelně uvádí na trh nové modely s inovativními technickými prvky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

Jan Neckář