Tipy a rady

Pronajmutí dodávky je výhodnější než její nákup

Napsal Makawiel

Dodávka je ideální dopravní prostředek pro odvoz většího množství zboží či materiálu, pro které by ovšem nákladní auto bylo zbytečně velké. Pro občasnou potřebu je pronájem dodávky praha velice účelný. Výhodná je tato služba zejména pro zájemce bydlící či podnikající v blízkosti městské části Lahovice. Mají možnost si pronajmout za velice výhodných podmínek dodávku, nebo si také vypůjčit minibus.

Jaké jsou výhody pronájmu

Největší výhodou této služby je pro soukromé osoby i pro firmy skutečnost, že nemusí vlastnit svou dodávku a řešit vše, co je s vlastnictvím a provozováním vozidla spojeno. Odpadá starost o údržbu vozu, o sledování servisních lhůt a termínů pro návštěvu STK, nemusí se platit povinné ručení ani havarijní pojištění. Takto lze ušetřit nejen nervy, ale i spoustu času, který můžete věnovat jiné, smysluplnější činnosti.

Jak další přednosti má pronájem

Půjčovna v pražských Lahovicích vychází vstříc všem zájemcům z blízkého i vzdálenějšího okolí. Klienti mají možnost pronajmout si dodávku či jiné vozidlo za zvýhodněných podmínek. V porovnání s konkurenčními podniky provozujících služby v oblasti pronájmu vozidel, jsou zvýhodněny ceny pro fyzické osoby i podnikatele či firmy. Půjčovna garantuje nejen nejlepší ceny, ale také dokonalý technický stav všech vozidel a nadstandardní služby.

Podmínky půjčení dodávky

Půjčit dodávku si může každá právně a odpovědně způsobilá osoba, která předloží:

  • občanský a řidičský průkaz
  • podnikatelé živnostenský list
  • právnická osoba v zastoupení navíc výpis z obchodního rejstříku a notářsky ověřenou plnou moc
  • kauci, o jejíž výši se informujte na zákaznické lince
  • částku na zaplacení nájemného, pokud nebylo zaplaceno předem

Co je v ceně pronájmu:

  • zaplacená silniční daň
  • povinné ručení
  • asistenční služba 24 hodin denně
  • dálniční známka pro všechny dálnice v ČR

Půjčovna minibusů

Za stejných podmínek uvedených shora je i půjčení minibusu. Minibus je výhodný pro rodiny s více dětmi k výletům či cestám na dovolenou. Můžete se s ním vydat bez obav i do zahraničí, neboť minibus je vybaven elektronickým vyhledávacím systémem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

Makawiel